Hoopers Nybörjare, Steg 1 (HOOP1-5) I Start 3/2, 2025
februari 3 @ 18:00 - mars 31 @ 19:30
1,995.00kr5 tillfällen, varannan vecka
När: Måndagar 3/2, 17/2, 3/3, 17/3, 31/3
Kl 18.00 – 19.30
Instruktör: Eva-Lena Andersson
Tel: 0737-398070 (helgfri mån-fre 9.30-15.30)
Mail: Eva-Lena
Antal: Max 6 deltagare – Öppen för anmälan!
Kurskod: Hoop1-5
Boka tidigt rabatt
Om du bokar din kursplats senast två veckor före kursstart får du 200:- rabatt på kursen (gäller veckokurser på minst 7,5 tim). Rabatten dras av automatiskt när du bokar fram till två veckor före kursstart, så passa på! När du går kurs hos oss har du dessutom möjlighet att hyra våra uppvärmda hallar till 50% rabatt under kurstiden! Hallarna kan bokas tidigast 48 timmar före träningstillfället, din kurskod gäller som rabattkod när du bokar!
Reservplats
Om kursen är fullbokad kan du boka en reservplats genom att välja biljetten ”reserv”. Du sätts då upp på en reservlista och vi kontaktar dig om det blir en plats ledig till dig. Att stå som reserv är inte bindande och du är inte heller garanterad plats förrän vi hört av oss till dig angående ledig plats. Om du accepterar din reservplats betalar du kursavgiften så snart som möjligt. Vi är tacksamma för att du bokar en reservplats, det visar oss att det finns intresse och med tillräckligt många reserver kan vi kanske planera för ännu en kurs.
Övrigt
En hund per anmälan gäller och inga hundar utanför kursen (undantaget instruktörers hund/hundar) får vistas i lokalen med hänsyn till övriga kursdeltagare.
På våra valp- och slyngelkurser välkomnar vi familjemedlemmar att delta som åhörare utan extra kostnad. På kurser där vi säljer åhörarplatser måste dock sådan köpas.
Välkommen med din bokning!